Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek haram mala delalet eder. Ayrıca o kimsenin işlediği günahtır. Bunun yanında o kimsenin günah kazanacağı fiiliyatta bulunacağına da yorumlanır. Ayrıca haram yani günah şekilde kazanacağı malı da temsil ediyor. Bu nedenle bir kimse rüyasında kendisini kana içinde görse mala nail olur. Yahut bu kimse haram ve büyük günah içindedir.

Deriden kan aktığını görmek
Rüyada Kan Görmek

Eğer bir kimse üzerinde kandamlası görse: bu durumda mesnetsiz şekilde onun hakkında yalan sözde söylenir.

Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir

Bazı tabirciler ise üzerinin yani gömleğinin kana bulandığını görse; hırsız bu kimseye yalan söz söyler. Ancak gömleğe kan yırtıcı hayvan; kuş, aslandan bulaştıysa kendine galip gelen düşmanın yalan söyleyeceğine delalet eder. Bunun yanında gömleğine bulaşan koç kanı olursa farklı şekilde tabir ediliyor. Bu duruma şerefli, zengin ve güçlü bir kimse yalan söyler.

Vücuttan çıkan kan görmek
Vücuttan Çıkan Kan Görmek

Rüyada Yalan Söylemek ve Kan Bulaşması

Bir kişi yalan söylese ve rüyasında üzerine bulaşan kanın büyüklüğüne göre haram mala kavuşur. Bunu yanında kan elbise bulaşmaz ancak cilt veya deriden süzülerek akarsa bu hayırdır. Bu durumda o kimse sıhhat ve afiyete kavuşur.

Bazı tabirciler ise derisinden kan aktığını gören kimsenin eğer kaybı varsa veya yolculukta ise selametle geri gelir. Bunun yanında o kimse vücudundan kanı akarsa ve kan akan yer yara olursa bu da hayırdır. Böyle kimseye çok mal gelebileceği gibi beden sağlığı da yerinde olur.

Eğer kanının aktığını gören kimse kayıpsa geri döner ayrıca hayır ve sevince de nail olur. Rüyasında insan kanı içtiğini gören kişi mala veya maddi menfaate kavuşur. Mevut fitne veya belalardan kurtuluşa kavuşur.

İnsan Kan İçerse Nasıl Tabir Ediliyor

Bazı tabirciler; insan kanı içtiğini gören kişi günah ve yanlış hareketlerden kaçınacaktır şeklinde tabir ediyor. Eğer bu kimse çirkin işlere bulaşacak mizaçta ise bulaşmaz. Ancak bir kişi kan kuyusuna düşse haram mala müptelâ olur.
Bir kimse kanla dolu çukur görse o kimsenin kanı dökülür. Üzerinde kan gören kişi, hakkında söylenecek yalana delalet eder.

Yırtıcı hayvan kanı
Yırtıcı Hayvan Kanı

Herhangi bir kasıt ve yaralanma olmaksızın veya vücudundan kan aldırmadan kan çıkması iki şekilde tevil ediliyor. Eğer bu kimse zengin ise akan kan kadar elinden mal çıkar. Bu kimse fakir ise akan kan kadar eline mal geçer.

Kan İle Dolu Çukura Düşmek Nasıl Tabir Ediliyor

Bir kimse rüyasında kan dolu çukuruna ve kan küpüne düşse düşeceği ıstıraba veya yaşayacağı heyecana delalet eder. Bazen çok fazla çıkan kan maddi destekçisinin onu bırakacağına delalet eder. Bu kimse, anası, babası veya çocukları olur.

Bir kimse rüyasında kanını içse, üzüntü, keder veya sıkıntıya düşer. Yahut borcunu ancak başka borç alarak öder. Ya da o kimse düşmanına karış galip gelir.
Bazı tabirciler kanın çıkmasını uğursuzluk ve şiddetli bela olarak görür. Rüyada, zarurete istinaden kanın çıkması üzüntü ve kederinin gideceği anlamına gelir.
Hayız kanı ise bekâr kız için evleneceği kocaya, hamile kadın için se düşük yapmasına delalettir. Ancak adetten kesilmiş kadın için hayız kanı hastalık olarak tabir ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları