Rüyada Kasap Görmek

Rüyada kasap görmek hayır değildir. Zira bu Azrail (A.S.)’e delâlet eder. Bir kimse rüyada kasaptan bir bıçak alsa hastalanacağına delalet eder. Elbette kısa zamanda hastalığından kurtulur. Rüyadaki kasap o kimsenin hayatına kuvvet gelip, kudrete nail olacağına yorulur.

Rüyada Kasap Görmek İyilik Yapmaya Delalettir

Rüyada kendini reddetmiş babasını kestiğini gören kimse kısa zamanda babasına kavuşur. Ya da babası ihtiyaç sahibi ise ona iyilik etmesine delâlet eder. Bir kimse et veya arzu ettiği yemeği görmesi. Yahut da ihtiyacı olmadan bir hayvanı boğazlar. Bu durumda Hz. Allah (C.C.) ile arasının karışık olduğuna delâlet eder.

kasap 1 min jpg
KASAP 2 min jpg
KASAP 3 min jpg

Rüyada seyyar kasapları görmek hayır değildir. Bu kimse karşılaşacağı sıkıntıdan dolayı şiddet ve zarara uğrar. Bu rüya hastaların yakın zamanda öleceğine delalet eder. Hasta olmayan zenginler için ise: onlara isabet edecek şiddetli zarara yorulur.

Feryat Eden Kimsenin Feryadı Artar

Ayrıca sıkıntıdan feryat eden kimselerin feryatlarının artmasıdır. Bununla beraber borçlu ya da bir yere bağımlı kimseler için: Borçların ödemesine veya bağın çözülmesine delâlet eder. Bazı rüya tabircileri, kasap görmeyi, kan dökücü ya da silahlı kimsenin musallat olmasıdır, dediler.

Hapisteki Kimsenin Kasap Görmesi Hayırdır

Üzüntüye gark olmuş, kederli ya da hapisteki bir kimsenin kasap görmesi hayırdır. Bu kimselerin yakın zamanda kederinden kurtulmasına delâlet eder. Çünkü kasap mesleki icabı vücudun azalarını birbirinden ayırır.

Hasta bir kimse rüyada bir kasabı öldürdüğünü görse, hayırlısıyla hastalığından kurtulur. Kasap görmek gemi sahibi olmaya yorumlanır. Varis veya yetimler arasında, miras malını taksim edecek bir kimseye delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir