Rüyada Fırın ve Tandır Görmek

Rüyada fırın ve tandır yaktığını ya da fırını kızdırdığını gören kimsenin ticareti bereketli olur. Eğer ticaret yapmıyorsa şahsında dünya nimetine nail olur. Amirinin evinde tandır görse ve evinde de müşkül bir işi varsa müşkül işi kendisine kolaylaşır. Eğer o yöneticinin düşmanı varsa onlara galip gelir.

Rüyada fırın ve tandır

Tandır yaktığını gören kimse devlet kademesinde ise vali olur. Bununla beraber düşmanı varsa düşmanına da galip gelir. Bir kimse rüyasında güzel bir tandırının olduğunu görse, o kimse hayırsız aynı zamanda geçimsiz bir kadınla evlenecektir.

Tandır, Çeşitlerine Göre Tabir Ediliyor

Tandır, çeşitlerine göre farklı biçimde tabir ediliyor. Kebap tandırı görmek hapse delalettir. Bunun yanında sıkıntı içinde bulunan bir kimsenin sıkıntısının gitmesine de yoruluyor. Elbette bazı tabirciler hal ve keyfinin iyi olmasına delalet eder şeklinde yorumlar. Rüyada fırın ve tandır görmek hayra alamettir.

Tugla Firin

Parça etleri kurutmak için kullanılan fırını görmek, herkesin sorunlarını yönelip tatminkâr cevap aldıkları adil bir kimseye delalet eder. Aynı zamanda şişe fırını, kuluçka makinası ve ona mahsus fırına delalet eder.

Rüyada Fırın ve Tandır Görmek

Kışın tandırın yanında olduğunu ve ondan ısındığını görmek, elbise ve rahatlığı simgeler. Bununla beraber mevsimsiz meyve alıp yemeğe de delalet eder. Yaz gününde bu rüyayı görmek, sıcaklıktan hastalığa ve kan deveranındaki basıncın yükselmesine, üzüntü ve kedere girmesine delalet eder. Bunun yanında bazen de tandır ve fırın, çok yenen yemeği midenin zorlanmadan hazmetmesine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir