Rüyada Karasinek Görmek

Rüyada karasinek görmek hayra alamet değildir. Rüya tabircileri öncelikle:

  • Çok sövmeye(küfür etmeye)
  • Zayıflığa(o kimsenin zayıf davranmasına)
  • Miskin(kişinin tembel ve işten geri durmasına)
  • Alçakça davranışta bulunmasını delâlet eder şeklinde tabir ediyor.

Rüyada büyük karasinek görmek halka zarar veren aynı zamanda kişinin malını da telef eden kötü bir düşmandır. Baş ucunda karasineğin uçtuğunu görmek o kişinin sıkıntı göreceğine delalettir. O kimseyi tehdit eden ve ona hâkimiyet kurmak isteyen ancak kudret ve aklı zayıf bir düşmanın varlığına delalet eder. Elbette tehdit edildiği halde o kimse korkmaz. Zira rüya sahibi de o kimsenin zayıflığını bilir.

Rüyada Karasinek Görmek
Rüyada Karasinek Görmek

Karasinekten Menfaat Olursa, Ne Olur?

Bununla beraber rüyada karasinek görmek bazen hayra da delalet ediyor. Bir kimse karasinekten fayda bulup menfaat elde ettiğini gördüğünde; o kimseye çokça görüşüp ismini sürekli andığı kimseler tarafından bir fayda erişir. Ancak bir kimse rüyasında karasinek yediğini görse bu kimseye kötü bir rızka erişir. Karasinek ve menfaat sağlanan mal gören kimse için tabirciler “Alçak bir kimseden mal” geleceğine delalettir şeklinde tabir ediyor.
Bir kimse karasineğin karnına bir şekilde girdiğini gördüğünde, bu hadise hayra yorulmuyor. Bu kimse akılsız arkadaşlarıyla görüşür ve dostluk yapar. Ayrıca görüştüğü kötü kimselerden zaman zaman haram malın geleceğine delalettir.

karasinek yemek
Rüyada Karasinek Yemek

Yolculuğa çıkmak isteyen kimse, üzerine karasineğin konduğunu görmesi hayır değildir. O kimsenin yolunun kesileceğinden korkulur. Bundan dolayı o kimsenin yolculuğa çıkmayıp ve bu seyahatten sakınması daha doğrudur.

Rüyada Karasinek Görmek Nasıl Tabir Ediliyor

Karasineği yediğini gören kimse, dünyada helal olmayan bir malı yer. Ağzında karasineğin olduğunu gören kimsenin, eşkıyaların iltica edip sığındıkları bir adam olduğuna delalet eder. Karasineğin kendi malına düştüğünü görse, bazı tabirciler hırsızların o kişinin malını çalacağından korkması gerektiğini nasihat ediyor.

Kulağına bir karasinek veya sivrisineğin girdiğini gören kimse hayra ve berekete nail olur.

Karasineği Malımızın Üzerinde Görürsek

Karasinek öldürdüğünü gören kimse, rahata ve vücut sağlığına kavuşur. Karasineklerin evinde toplandıklarını gören kimsenin; düşmanın kötü görülen bir şeyi ona karşı işlemelerine delalet eder.

Zayif karakterli dusman 1
Rüyada Kara Sinek Güçsüz Düşmandır


Misafir kimsenin başına karasineğin konması ise malının zayi olmasına delalet eder.
Karasineğin, malının üzerine konduğunu gören kişi, malının çalınmasına, hırsızların saldırısına uğramasından korkmalıdır.
Karasinek, şiddetli bir düşman ve zayıf bir askerdir. Bazen da karasineklerin toplanması, temiz ve güzel rızka delalet eder. Bunun yanında kendisinde hastalık bulunan bir kimse için ilâca delâlet eder. Bazen da karasineği görmek, kötü amele delalettir. Elbette kötü görülüp yerilmeyi gerektiren bir işte bulunmaya da delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir