Rüyada Mezarcı Görmek

Rüyada mezarcı görmek o kimsenin ömür boyunca zor işleri yapacağına delalettir. Bu kimseler müşkül, çözülmesi zor ve bedenen güç gerektiren işlerle meşgul olurlar. O yüzden dünya hayatında rahat yüzü göremezler.

Bir kimse rüyasında taş toprak kazarak uğraştığını görse, batıl şeylerle uğraşır. Bu kimse zamanının heder edip boşa zaman harcar. Bir kimse dağı kazan birini görse tabirciler şu şekilde tabir ediyor: kişinin güçlü ve azametli birine yardım edeceğidir.

Kuyu ve Dağları Kazmak Nasıl Yorumlanır

Rüyasında kuyu ve dağ kazan kimse hilekardır. Aynı zamanda hilesini gizleyecek kadar akıllı ve ustaca davranan biridir. Karşıdaki kimselere kin duyup nefret etse dahi belli etmez. Bu duygularını gizli tutar. Ayrıca tabirciler rüyasında kazdığı şeyden dolayı ücret alan kimse için hilekardır şeklinde tevil eder. Rüyada mezarcı görmek hayır olarak tabir edilmiyor. Rüya tabircilerine göre “kazmak” hiledir.

Mezar kazıcısına hapishanedeki gardiyan gibidir şeklinde tabir ediliyor. Ayrıca mezar kazıcısını görmek çirkin fiilleri gizlemeye çalışan kişiye delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları