Rüyada Akıl Hastanesi Görmek

Rüyada akıl hastanesi görmek farklı şekillerde tabir edilir. Vefat edeni akıl hastanesinde görmek hayra alamet değildir. Zira vefat eden kişinin cehennemde olduğuna delalet eder. Malumdur ki akıl hastanesinde kontrol edilemeyen hastalar için parmaklık, zincir bağlanma aparatları vardır. Bunlarda hayra yorulmuyor.

Rüyada Akıl Hastanesi Görmek Hayır mıdır?

Rüya gören kimsenin kendini akıl hastanesinde, hastalarla birlikte görürse ceza alıp hapse düşeceğine yorarlar. Hastanesinde kendini hastalarla birlikte olduğunu gören kişi, dünyada suçlularla beraberdir. Elbette suçluların yeri hapistir şeklinde izah ediyorlar.

akıl hastanesi

Rüyayı gören kimsenin hastalığı yoksa, yani sağlamsa hastalanır. Ancak zaten hasta ise iyileşmesinin biraz daha uzayacağına delalet eder. Bunun yanında o kimsenin yaşadığı şehirde değil de başka diyarda şehit olacağına hükmediliyor.

Hastane Görmek Fakirlikten Kurtulmaktır

Ayrıca akıl hastanesi, hamam ile de yorumlanmıştır. Nasıl ki hamam cin ve şeytanın üryan bir şekilde bulunduğu yerdir. Aynı zamanda kötü davranışların da oluştuğu yerdir, demişlerdir. Bazen de hastane görmek kişinin fakirse, fakirlikten kurtulacağına, kimseden bir şey istemeyeceğine delalet eder. Fakir için zenginlik, genişlik ve kolaylıktır.

Bazı tabirciler ise akıl hastanesini okula yormuşlardır. Nasıl ki okulda çocuklara nazik ve kibar davranılıyor. Kırmadan, onların seviyesine inilerek bir şeyler öğretilmeye çalışılıyor. Okumakla onlara fayda verecek bilgiler öğretiliyor. Fakat bazı tabirciler ise akıl hastanesini görmeyi çoluk, çocuğundan ailesinden ayrılacağını. Aynı zamanda malı mülkü varsa onu kaybedeceğine de tevil etmiştir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top