Rüyada Dilenci Görmek

Rüyada Dilenci Görmek ilim öğrenen talebeyi simgeler. Eğer, dilenciye istediği şey verildiyse talep ettiği ilmi elde edeceğini gösterir. Dilenciyi alçak gönüllü ve halden anlayan görmek. Aynı zamanda anlayışlı olmasını görmek, o kimse için kurtuluş ve zaferdir. Dilenciler, üzüntü ve sıkıntıya delalet etse de, kendisi için hayırlı bir fikre delalet eder.

Rüyada Dilenci Görmek

Rüyada Dilenci Görmek İlim Öğrenmeye Delalet Eder

Dilenci, öğrenen kimse sayılır, buna karşılık ilim öğrenilmek istenilen kimse ise, ilim sahibidir. Rüyada dilendiğini ve de kendisine bir şeylerin verildiğini görülürse hayra alamet değildir. Bu kimse insanlar tarafından küçük görülür, aynı zamanda aşağılanır.

Dilenciler bir kimsenin evinde bulunan eşyalardan bir şeyler alırsa. O kimse için görülen rüya büyük zarara delalet eder.

Dilenciye İstediği Verilirse

Dilenci Malından İzinsiz Alırsa

Bir kimsenin rüyada dilenci görmesi ve gördüğü dilencinin kendi malından izinsiz aldığını görmesi zarara ve büyük şiddete delalet eder. Çünkü dilencini görevi durumunu arz edip istemektir. Oysa ki başkasının malından izinsiz almak dünyada da hırsızlık olarak nitelenir. Bu da yüz kızartıcı çirkin bir fiiliyattır.

Dilenci İzinsiz Malından Alırsa Zarardır

Aynı zamanda rüya sahibinin, işinde çalışan yardımcılarının vefatına da delalet eder. Bir kısım dilencinin toplanır. Toplanan dilencilerin kendisinin bulunduğu yere gitmelerini görürse. O kimsenin evinde meydana gelecek dağılma veya perişanlığa delalet eder.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları