IKLM - Başlayan RüyalarRüya Tabiri

Rüyada Kavga ve Cenk Etmek

Rüyada kavga etmek farklı şekilde yorumlanır. Kişi rüyasında, elinde güzel ve ün yapmış bir kılıç görse işlerinin düzgün gideceğine delalet eder. Bununla beraber yapacağı işten dolayı başarılı olup, meşhur olacağına delalet eder.

Rüyada Kavga

Rüyada Silahlı Savaşmak, Kavga Etmek

Rüyada, savaşta bulunup, silahla savaşa katılır veya biriyle kavgaya karışırsa. Aynı zamanda karşında sadece kendinin gördüğü bir kadına karşı silahlandığını görse evleneceğine delalet eder.

Rüyada kava etmek aynı zamanda kuvvete delalet eder. Bununla beraber bir kişiyle düşman olacağına ya da biriyle ihtilafa düşüp kavga edeceğine de yorumlanır.

Rüyada, zırh gibi ilave savaş elbisesi giyip savaşta harp ettiğini görür. Veya Bu haliyle biriyle kavga ettiğini görürse, zengin bir kadınla evlenecektir. Fakat zengin kadın aynı zamanda hilekâr bir mizaca sahiptir. İzahında ise zırhın vücudun bir kısmını örtüp, bir kısmını ise açıkta bırakmasıdır.

Rüyada Kavga Etmek Tabiri

Savaşçı bir kimsenin savaşta kılıçla harp ettiğini veya biriyle kavga ettiğini görse, o kişinin Allah (C.C.) yolunda savaştığı için şeref kazanacağına delalet eder.

Günümüz toplumlarında kavga etmek günlük rutinlerden oldu. Zira kimse kimseye müsamaha etmeyecek kadar asabi yapıda. Oysaki insan kıymetlidir, her birey tektir. Bu bağlamda insanların bir birleriyle tartışmadan, uzlaşarak orta yolu bulması gerekir. Çünkü aklı ve fikri vardır, derdini ve isteğini anlatabileceği lisanı vardır.

ismail gültekin

Pandami döneminde eve kapanmayla içerik yazarlığı eğitimiyle tanıştım. Blok yazarlığı, içerik yazarlığı ve içerik uzmanlığı konusunda online eğitimimi tamamladım. Eğitim ve araştırma ikilisiyle yeni ufuklara yelken açmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir