Rüyada Kavga ve Cenk Etmek

Rüyada kavga etmek nasıl tabir ediliyor. Kişi rüyasında, elinde güzel ve ün yapmış bir kılıç görse işlerinin düzgün gideceğine delalet eder. Bununla beraber yapacağı işten dolayı başarılı ve buna bağlı olarak meşhur olacağına delalet eder.

Rüyada Kavga
Rüyada Kavga

Rüyada Silahlı Savaşmak, Kavga Etmek

Rüyada, savaşta bulunup, silahla savaşa katılır veya biriyle kavgaya karışırsa. Aynı zamanda karşında sadece kendinin gördüğü bir kadına karşı silahlandığını görse evleneceğine delalet eder.

Rüyada kava etmek aynı zamanda kuvvete de delalet eder. Bununla beraber bir kişiyle düşman olacağına ya da biriyle ihtilafa düşüp kavga edeceğine de yorumlanır.

Bir kimse rüyada, zırh gibi ilave savaş elbisesi giyinip harp ettiğini görür. Veya bu şekilde zırhlı haliyle biriyle kavga ettiğini görürse, zengin bir kadınla evlenecektir. Fakat evleneceği zengin kadın aynı zamanda hilekâr bir mizaca sahiptir. Rüyanın tabiri üzerine giyilen zırhın vücudun bir kısmını örtüp, bir kısmını ise açıkta bırakmasıdır.

Rüyada Kavga Etmek Tabiri

Savaşçı bir kimsenin harp esnasında kılıçla savaştığını veya biriyle kavga ettiğini gördüğünde, o kişinin Allah (C.C.) yolunda savaştığı için şeref kazanacağına delalet eder.

Günümüz toplumunda gerek bedenen gerekse sözlü kavga etmek insanların günlük rutinlerden oldu. Zira kimse kimseye müsamaha etmeyecek kadar asabi yapıya büründü. Oysaki insan kıymetlidir, her birey tektir. Bu bağlamda insanların bir birleriyle tartışmadan, uzlaşarak orta yolu bulması gerekir. Çünkü aklı ve fikri vardır, derdini ve isteğini anlatabileceği kendine bahsedilen lisanı vardır.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir