Rüyada Çayır Görmek

Rüyada Çayır Görmek bir kimsenin zahmet çekmeden rızık elde edeceğine delalettir. Aynı zamanda kendine eziyeti ve zahmeti az hanıma kavuşacaktır. Bununla beraber gördüğümüz rüya manevi ilme de delalet eder. Ancak bir kimsenin maddi durumu iyi olmayabilir, bu durumda gördüğümüz rüya kesilmeyen sadakayı simgeler.

Çayır Görmek


Çeşit çeşit otların içinde bilinen çiçeklerin olduğunu görmek dünya malının, rızkın fazlalığına delalet eder. Bazen rüyada çayır görmek, servet ve pazar gibi ticaret yapılan yere delalet eder. Aynı zamanda çayır görmek İslamiyet’i de simgeler.

Rüyada Çayır Toplayan Fakirse Zengin Olur

Rüyada bir kimse çayırlık veya otun bol olduğu bir yerde ot topladığını ya da ot yediğini de görebiliyor. Böyle durumda o kimsenin durumuna bakıyoruz. Eğer o kimse fakir ise zengin olur. Zengin bir kimse ise daha da zengin olur.

rüyada çayır görmek
rüyada çayır görmek

Bir kimse dünya malını bırakıp, takva yolunu seçen biriyse, tekrar dünya ziynetlerine aldanır. Tuttuğu takva yolunu bırakıp tekrar eski durumuna döner.
Rüyasında karşılıklı çayır görse ve birinden diğerine koşturup durursa işinde sebat etmez, işini değiştirir. Elbette bu kimse sanat erbabı ise bir sanattan diğer sanata geçer, sebat etmez.

Çayır Nedir ve Nasıl Yetişir, Ne İşe Yarar

Çayır Yönetimi, toprağın bitki örtüsü, su ve toprak gibi tabii kaynaklara zarar vermeden, çayırların uygun şekilde biçilmelidir. Elbette biçilen otun muhafaza ve değerlendirilmesi önemlidir. Çayırlar taban suyunun yüzeye yakın yerinde bulunur. Genellikle çayır kendiliğinden gelişir veya yetiştirilir.
Çoğunlukla sık ve yüksek boylu yem bitkilerinden meydana gelir. Biçilerek değerlendirilen kaba yem
üretim alanlarıdır. Çayırlardan biçilen otlar genellikle kurutularak kış aylarında hayvanlara yediriliyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları