Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek o kimsenin kazanç elde edip, malının artacağına delalet ediyor. Ancak zehirden dolayı o kimsenin vücudunda şişlik çıkıyor ve bu şişlik de irin topluyorsa bu hayırdır. O şişlik miktarınca zehir içen kimsenin malı artar, zengin olur.

Zehir Sisesi
Rüyada Öldürücü Zehir Görmek

Ancak zehir içirilen kişinin vücudunda şişlik olmaz ise hayra alamet değildir. Zira rüyada zehir içtiğinde vücudunda emare oluyorsa hayır, olmuyorsa bu şerdir. O kimse sıkıntıya düşüp bundan dolayı kederleneceğine yorumlanır.

Rüyada Zehir Görmek Hayır Değildir

Rüyada zehri görmek ve bu da öldürücü şekilde ise ölüme delalet eder. Öldürücü zehri kendisi içen kimse için o zehir keder ve sıkıntıdır. Ancak zehirden dolayı vücudunda şişme ve

Zehir Ikram Etmek 1
Zehir İkram Etmek

iltihaplanmanın olmaması gerekir. Bir kimsenin gerek işyerinde, gerekse evde çalışan elemanı o kimseye zehir içiriyorsa ne anlama geliyor. Bu durumu rüya tabircileri zehir içiren kimsenin zehir içirdiği kimsenin hanımıyla zina edeceğine delalet ediyor. Çünkü zehir de gizlice yapılır ve gizlice içirilir.
Bununla beraber bir kimsenin kendi isteğiyle öldürücü olmayan zehir içtiğini gördüğünde ise zehri içen kimsenin ömrü uzun olur.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir