Rüyada Borç Görmek

borç

Rüyada borç görmek zillet olarak yorumlanır. Rüyasında borçlu olduğunu gören kimse hakarete uğrayıp, aşağılanmaya maruz kalacağına delalet eder.

Rüyada Borç

Rüyada Borcunu Ödemek

Bir insan rüya görür ve rüyasında borcunu alacaklıya ödediğini görebilir. Ayrıca birinden para veya başka bir hakkını aldığını görürse o kişi uzun zamandır göremediği akrabalarını ziyaret eder. Yahut da bir yoksulun hayır niyetiyle karnının doyurur. Rüyada borç görmek ve o borcu ödemek hayra delalettir.

Rüyada borcunu ödediğini gören kimsenin din veya dünyaya ilişkin bir sıkıntısı, çözemediği sorunu varsa, sorununun çözüleceğine de delalet eder.

Bazı Tabirciler Borç Ödemeyi Farklı Yorumlamıştır

Bazı tabirciler rüyada borcunu ödediğini gören kimsenin dünyada kul hakkını yiyip daha sonra o hakkı ödenmesidir, der. Ayrıca rüyayı gören kimsenin yolculukta ise seferinden selametle döneceğine delalettir. Bir kişi rüyada borç ile yükümlü tutulduğunu ve borcunun olduğunu itiraf ettiğini görür. Ancak uyanık iken böyle bir borcunun olmadığında da ise borcun onun günahı olduğuna yormuşlardır. Görülen o borç kişinin günahıdır ve bu günahı ile dünyada da kötülenip, horlanacağını gösterir. Ayrıca o günahı ile ahirette de azaba duçar olacaktır.

Başka yorumcular ise rüyada borçlandığını görse dünyada bazı kötü hadiselere karışacağını veya hastalık geçireceğini söyler. En nihayetinde, rüya gören kişinin en azından dünya kötülüklerinden bir kısmıyla sınanacağına delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları