Rüyada Para Basan Görmek

Rüyada Para Basan kimseyi görmek; dünyada güzel konuşup kendini dinleten ancak hileli söz söyleyen kimsedir. Elbette bazı tabirciler daha farklı yorumluyor. Onlara göre para basıcısı doğru sözlü bunun yanında güler yüzlü bir kimsedir. Fakat bir kısım rüya tabircileri ise bu kimse için koğuculuk yapan kimsedir der. Oysa başka bir kısım rüya tabircisi bu kimseler için şair ruhlu güzel konuşan kimsedir şeklinde tarif eder.

Rüyada para basmak dinlenen kimse olmanın yanında, doğruyu çarpıtan olarak da yorumlanıyor.
Rüyada Para Basan Görmek

Rüyada Para Basmak Ne Anlama Gelir

Rüyasında para bastığını gören kimse tahsil ve ehli biriyse o beldede idareci olur. Buna karşılık para basan bir kimseyi görmek ise amirinin emirlerine uyan kimse şeklinde tabir ediliyor.

Bununla beraber para basan kimse için iyi bir ressam olacak şeklinde de tabir ediliyor. Ayrıca yazıların kopyasını yapan kimse şeklinde de tabir ediliyor. Bunun yanında rüyasında para bastığını gören kimse zor kullanarak başkalarının malını gasp edeceği şeklinde de yorumlanır. Bazı tabirciler ise para basan kişinin içki içip iftira eden kimse olduğunu ve bu kimsenin cezalandırılacağı yorumu yapılıyor.

Para Basan Kimse Emanete Sahip Çıkar Mı?

Bir kimse para basan birini gördüğünde o kimsenin emanete sahip çıkan, namazlarını kılan düzgün bir kimseye delalet eder.

Kalp para basan kimseyi görmek kötü konuşmaya ve sözüne sadık olmayan kimseye delalettir.

Bunun yanında para basan kimseyi görmek aklı yerinde, doğru düşünüp, doğru konuşan kimseye delalet eder. Ayrıca bu kimse olayları güzel şekilde yorumlayıp etraflıca insanlara anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları