Rüyada Su Kovası Görmek

Rüyada Su Kovası görmek insanların malını hileyle alan kimseye delalettir. Buna istinaden rüya yorumcuları kuyudan kova ile su çeken kimsenin rüyasını hayır olarak yorumlamaz. Bu kimse kuyudan çektiği suyu başkasının kabına koysa bile ancak hileyle aldığı malı biriktireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Su Kovası Görmek

Eğer bir kimse kuyudan çektiği suyu, başka bir kaba boşaltırsa o malın kısa zamandan ondan çıkacağına delalettir. O mal ondan çıkmasa bile o kimse maldan menfaat göremez. Kuyudan su kovası ile su çeken ve bu suyla bostanını sulayan bir kimse eğer bekar ise evlenecektir. Eğer o kimse evliyse onun çocuğu olur. Ya da o kadından bu kimseye bir menfaat isabet eder.

Rüyada Su Kovası Görmek

Oysa bazı rüya tabircileri su kovasıyla hayvan veya insanları suladığını gören kimse için hayır konuşur. Kişinin gösterdiği çaba ve çalışmayla insan ve hayvanlara iyilikle; şerefli bir iş yapar. Ayrıca bazı tabirciler kuyudan su kovası ile su çekip hayvanları sulamayı Din ya da dünya işinde çalışmayı simgeler şeklinde tabir eder.

Rüyada Su kovası

Bir kimse rüyasında kendi ihtiyacı için su kovası ile kuyudan su çekmesi kendine gelecek menfaat şeklinde yorumlanır. Bu kimse su çekerken ne kadar uğraşıp zahmet çektiyse o kadar çok dünya malına kavuşur. Bunun yanında su kovası ile kuyudan su çeken kimse yıkanıp üzerindeki pislikten kurtulursa bu da hayra yoruluyor. Zira bu kimse hapiste ise oradan çıkar. Eğer o kimse hapiste değilse insanların ona gıpta edeceği biri olacaktır şeklinde tabir edilir.

Eşi hamile bir adamın, su kovasını kuyuya sarkıttığını görmesi, erkek bir çocuğunun olacağına tevil ediliyor. Ancak bu kimsenin hanımı hâmile değilse, rızık konusunda yakın zamanda rahatlar. Elbette sarkıttığı kova ile kuyudan su çıkarabilirse, o durumda o kimse de rızka nail olur.
Bununla beraber su kovası ile kuyudan su çeken kimsenin; yolda malı veya ona gelecek sermayesi varsa, bunlar onun yanına sorunsuz gelir. Ayrıca o kimsenin hastası varsa iyileşir.
Ancak bu kimse fakir olup ticaret yapmıyorsa onun ihtiyacını; zengin bir kimse giderir. Elindeki kova ile kuyudan su çekmek yerine, kuyu üzerinde otursa da bu hayır olarak yorumlanır. O kimse için mal ve servete delalet eder. Kuyu kelimesi Arapça müennes kelime olduğu için kuyu kadına delalet eder; şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Su İbriği Görmek

Rüyada su ibriği gören kimse; züht sahibi bir kimseye delalet eder. Bu kimse ibadete düşkündür. Bir kimseye yardımcı geleceğine delalettir. Yetkili bir kimse rüyasında su ibriği görürse bulunduğu bölgenin mamur olacağı şeklinde tabir ediliyor. Ticaret yapan kimse için helal kazanca delalettir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top