Rüyada Düşman Görmek

Rüyada düşman görmek rüya sahibinin inatçı bir kimse olduğunu simgeler. Buna karşılık muhalif kimselere karşı güçlü ve sözü geçen bir kimsedir. Rüyasında düşman gören kimse düşmanına karşı galip gelir. Bir kimse rüyasında kendisine düşmanlık yapan birini görse o kimse ile dost olur.

Rüyada Düşman Görmek

Rüyada Düşmanın Seni Korkutursa

Bir kimse rüyasında düşmanının kendisini korkuttuğunu görürse bu hayırdır. Elbette bu korkutma kötü bir şeyle de olsa o kimse için hayırdır. Buna karşılık düşmanı rüyasında hayır yapsa veya vaat etse bu hayır değildir. Düşmanından o kimseye kötülük erişir.

Düşmanına rüyada nasihat ederseniz dikkat edin, zira düşmanınız size bir hainlik yapabilir. Bir kimse düşmanının bir yere girdiğini gördüğünde malum ola ki orayı sel götürür. Ayrıca bir kişi düşmanını esir aldığını görürse, bu da hayır değildir. Bu kimseye yüksek bir keder erişir.

Biri düşmanın yanına rehin bırakıldığını görse: Ayet-i Kerimeye istinaden o kimse bir takım günah işleyip bunlar için de tutsak kalır. Düşmana ait atların beldenin etrafında sağa, sola koştuklarını görse hayra yorulmaz. Oraya ya şiddetli yağmur yağacak, ya da sel gelip felaket olacaktır.

Sure-i Tur, ayet 21.

“Herkes kazancı mukabilinde bir rehindir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları