Rüyada Çamur Görmek

Rüyada Çamur Görmek bir insan için hayır değildir. Ancak, bu kişi geçimini çamurdan sağlamıyorsa. Çamur görmek hastalık ve zillete delalet eder.

camur3 min
Geçimini Çamurla Sağlamak

Rüyamızda Çamur Gördüğümüzde Nasıl Yorumlanır

Rüyasında Peygamber Efendimizin kabrini gören kişi, aynı zamanda bu mübarek Kabir-i Şerifi çamurla sıvadığını da görse, hayırlısı ile hacca gideceğine delalet eder.

Geçimini çamurla sağlayan kimse, rüyasında çamur kullanarak bina yaptığını görse din ve imanının yüksekliğine delalet eder. Eğer çamur kuru ise malın fazlalığına yorumlanır. Balçık çamurla evini sıvadığını gören kimse ise, sâlih ve sevilen bir kişidir.

Çamur Görmek
Çamur Görmek

Hasta Kimsenin Rüyasında Çamur Görmesi Hayır Değildir

Bazı tabirciler, rüyada çamur görmeyi hayra yormamıştır. Özellikle hastanın çamur görmesi vefatına delalet eder, dediler. Aynı zamanda, çamura girdiğini bununla beraber üzerine çamur sürdüğünü gören kimsenin, hastalığına delalet eder. Bunun yanında üzüntü ve kedere boğulacağına da yorulmuştur. Katı ve kuru çamur görmek para cinsinden mala delalet eder. Ancak pişmiş çamuru görmek ve bunu yani kuru çamuru yemek ise gıybet yapmaya veya iftiraya delalet eder. Çamur yiyen kimse ise o miktar malından yer. Daha açık ifade ile dünya malını dünyada yemeğe delalet eder. Elbette, sadece kendisinin yemesi olarak değil, hayır hasenat için de vermesine de yorulur. Zira yediğimiz ve de hayır için dağıttığımız mal bizim malımızdır. Kalanları ise bizim değildir. Ne gariptir ki biz kazanırız, hesabını biz veririz, ancak malı mirasçılar yer.

Rüyada Çamurcu Gören Kimse Ne Yapmalıdır

camur1 min
Rüyada Çamurcu Görmek

Bir kimse rüyada çamurcu görse, başkalarının ayıbını örten kimseye delalet eder. Bunun yanında rüyasında çamur yaptığını gören ise, iyi bir amel işleyeceğine delalet eder. Fakat rüyada görülen çamurcu bazen de üzüntü ve kedere de delalet eder. Başkasının işi yüzünden kendisinin sıkıntı çekeceğine de yoruluyor. Bir kimse bilmelidir ki hayır ve şerde Allah (C.C.)’tandır. Bol bol sadaka verip, imkan nispetinde hayır ve hasenatta bulunmak ufak tefek belaları def edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir