Rüyada Pencere Görmek

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere, görmek pencerenin açılış yönüne göre yorumlanır. Eğer pencerenin cephesi dışarı doğruysa, yani pencere dışarı açılıyorsa evin sahibine isabet edecek mülke delalettir. Ayrıca o kimsenin nail olacağı izzet ve arzuya da kavuşacağı söylenir.

Eğer rüyasında pencere gören bir kimsenin üzüntülüyse aynı zamanda o kişi kederlidir. Elbette bu kimse üzüntüsünden ve kederinden kısa zamanda kurtulur. Ayrıca bir kimse hasta olduğu halde rüyasında pencere görürse, duçar olduğu hastalığına kısa zamanda şifa bulur. Aynı zamanda rüya gören kimse eğer bekârsa kız veya erkek yakın zamanda evlenir.

Pencere Görmek

Penceresiz Ev Görmek Hayra Alamettir

Penceresiz evde pencere görmek memur için amirliğe ve tüccar için kazançlı ticaret yapacağına delalettir.
Bir kimsenin rüyasında pencere görmesi, kendine gıptayla bakılan bir adam olacağına delalet eder.

Kapalı Pencere

Düşmanı bulunan bir kimse, rüyasında pencereye uzaktan bakarsa düşmanına galip gelir. Ümit ettiği şeye kavuşur. Sevinç içerisinde bulunduğu halde işleri sorunsuz şekilde yürür.

Rüyada Pencerede


Ticaretle meşgul bir kimsenin, rüyasında pencere görmesi kazanç ve servetinin artacağına delalettir. Ticaretinde yapacağı yeni işlerle daha çok servete de kavuşur. Her ne olursa olsun, bu kimse akranlarına üstün gelir. Zira pencere evlerimiz için vaz geçilmezdir. Bu nedenle evimiz için pencere çok önemlidir. Nasıl ki gündüzün aydınlığını ve güneşin şifasını odamıza taşır. Elbette pencere dünyada rahat ve huzuru imgeler. Rüyamızda pencere gördüğümüzde de aynı şekilde hayra yoruluyor.
Rüyasında pencere imalatı yaptığını gören kimsenin kendisine ev yapacağı şeklinde tabir ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları