Rüyada Meyhaneci Görmek

Rüyada meyhaneci görmek yaşantısında sefahatin güzelliğine kapılıp yaşantısının güzel olacağını simgeler. Aynı zamanda meyhaneci görmek o kimsenin hastalığının gideceğine, geçmeyen yaraları varsa iyileşeceğine delalettir.

Elbette yaşantısı kötü geçen kimse için farklı tabir yapılıyor. Oysa çoğu rüya tabircisi rüyada meyhaneci görmeyi faiz yemeye yada eti yenmeyen hayvanları satmaya yorumluyor. Bunun yanında bu kimsenin günah sayılan oyun aletleriyle meşgul olacağıdır. Ayrıca onların ticaretini yapacağı şeklinde de tevil ediliyor.

MeyhaneciHaram Kazanç Sahibi Mi?

İslam inancına göre alkol içeren içki satmak haramdır. Buna istinaden bir kimsenin meyhane işleterek kazanç sağlaması da haramdır. Hurmadan yapılan şarabı satan meyhaneci görmek hayra yorulmaz. Böyle kimseler şahsi menfaati için vatandaşı doğru olmayan, batıl şeylere teşvik eder.

Oysa bazı rüya tabircileri rüyada meyhaneci görmek için farklı tabir yapıyor. Bu alimlere göre İmana ve Allah’ı birlemeye delalettir. Günahkar bir kimse meyhaneci görse onun tövbe edeceğine delalettir. Ayrıca ilim öğrenmek için kendini adamış kimse için ilim olarak tabir ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları