Rüyada Soyunmak

Rüyada soyunmak nasıl tabir edilir. Rüya tabircisinin rüyamızı tabir edebilmesi için o kimsenin ne için soyunduğunu bilmesi gerekir;

  • İyilik
  • Kötülük
  • İtaat
  • İsyan şeklinde sıralayabiliriz.

Buna göre de rüyanın tabiri farklı oluyor.

Rüyada Soyunmak
Rüyada Soyunmak

Rüyada Soyunmak Nasıl Tabir Ediliyor

Rüyasında soyunan kimsenin, bulunduğu yere göre de rüya tabiri değişir. Eğer sokak içerisi ve halkın çok olduğu bir yerdeyse bu rüya nasıl tabir ediliyor. Bunun yanında o kimsenin üzerinde azda olsa bir elbise olsa ancak avret yeri açık ve bu durumdan da utanmıyorsa. O kimsenin yanlış davranışları açık olur ve namusuna halel gelir. Elbette bu rüyada o kimse için hayır yoktur.

Rüyasında Soyunan Kimsenin Bir Kısmı Örtükse

Soyunması yine aynı, yani sokakta ve halkın içindedir. Ancak bu sefer avret mahalli kapalıdır. Bununla beraber bu halinden utanmayıp; üzerinde de herhangi bir elbise yoktur. Bu durumda o kimse içerisinde bulunduğu çirkin ve kötü şeylerden kurtulup, rahata kavuşur. Ayrıca o kimsenin hastalığı varsa hastalığından kurtulacaktır. Hz. Allah onun hastalığına şifa verir.

Bununla beraber eğer borçlu ise Hz. Allah borcunu ödeme fırsatı verir ve korktuğu düşmanından onu emin kılar.

Rüyada soyunmak
Rüyada Giyinikken Soyunmak

Ancak üzerinde elbiselerden bir şey olmazsa ve avret mahalli açık şekilde görülürse. Bu durumda ümit ettiği bir kimseden ümidini keser, ya da bulunduğu makam ve izzet elinden alınır. Yahut da yaptığı bir işten umduğunu bulamayacaktır. Ne yazık ki o kimsenin yaptığı iş bozulacaktır.

Rüyasında Soyunan Kimsenin Avret Mahalli Kapalıysa

Bu tabirler avret yerinin açık ve halinden utandığı zamandadır. Eğer o kimsenin avret yeri açık değilse, bu durumda düşmanlarının dağılması, selamete,  afiyete kavuşmasına delalet eder şeklinde tabir edilir. Bunun yanında bazı tabirciler ise her durumda soyunmaya, zulümdür, demişlerdir.

Rüyada ölü bir kimseyi soymak, rüyayı görenin hanımını boşaması için başkaları tarafından zorlanacağına delalettir. Bunun yanında rüya tabircilerinin yorumu o kimsenin malının zulümle alınacağı veya yolculuğa çıkacağı şeklindedir. Ancak bazı tabirciler bu kimsenin tövbe ederek günahtan temizlenmesine delalettir şeklinde tabir eder.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top