Rüyada Ekmekçi Görmek

Rüyada ekmekçiyi gören kimse korktuğundan emin olmaya aynı zamanda maddi olarak geçiminin geniş olacağına delalet eder. Bazen ekmekçiyi görmek o kimsenin ise çocuğunun olacağına veya aile içinde sevginin artacağına delalet eder. Bunun yanında ekmekçi, mülayim, vefakâr ve adaletli bir idareciye de delalet eder. Buğdaydan yapılmış, beyaz ekmek satan kimse rüyada görüldüğünde o kimsenin iyiliğine delalet eder. Bu kimse helal rızık ile oradaki insanların menfaatine olacak şekilde halkı sevk edendir. Rüyada gördüğümüz ekmekçiden ekmek aldığımızda, ekmekçi bizden para almışsa, ihtiyacımız için nasihat alacağımıza delalettir.

Kendimizi Rüyada Ekmekçi Olarak Görmek

Rüyamızda ekmekçi olduğumuzu görmek bizim için müjdedir. Bu ise büyük mala kavuşmaya veya ticaret için malı ucuza alabileceğimize delalet eder. Ekmekçiden ekmek aldığını gören kimse ekmeğin parasını verirken parayı kontrol etmeden verirse büyük hayırdır. Zira bu kimse çok mal kazanacak olup ve bolluk içinde olacaktır.

Dilimlenmiş tost ekmeği. Beyaz ekmek olarak hazırlanıyor, tost için ideal ekmek türü.
Rüyada ekmekçi

Rüyada ekmekçi şerefli aynı zamanda mütevazı bunun yanında insanlara iyilik eden kudretli bir yöneticiye delalet eder. Kendisine zarar vermeyecek hayırlı şeyde iltica edenleri, faydalı işlere ve halkı helal olan işlere yöneltir. Ekmekçiden sorunsuz şekilde ekmek aldığını görse kimse rahat geçinir. Bu kimsenin üzüntüsü varsa üzüntüsü de gider. İdareciye nispet edilen ekmekçi, halkın sıkıntılı zamanında onlara faydalı olur. Halkın ihtiyaçları anında onlara yardımcı olur, işlerini görür. Çünkü böyle kimseler daima ateşle meşgul olur.

Rüyada Ekmek Pişirip Dağıtmak Neye Delalettir

Ekmekçi olmadığı halde rüyada ekmek pişirip bunu da halka dağıttığını gören kimse askerse komutan olur. İmamlara kılavuzluk yapar ve böyle kimseleri selamete götürür. Ancak bazı tabirciler ekmekçiyi, söz ve husumet sahibi kötülüğü çoğaltan bir kimsedir demiştir. Zira onun sanatı ateş ile meydana gelir, ateşle uğraşır.

Ekmek koymak için tasarlanmış alt tarafı sepet örgüsü, üst tarafı metal kapaklıdır. Ekmek muhafazası için ideal bir tasarım.
Sepete konmuş bir kaç salkım üzüm var. Beyaz üzüm.

Rüyada ekmek sepeti görüldüğünde, bu o kimse için müjdedir. Aynı zamanda sepetin içinde bulunan şeye göre yorumlanır. Buna istinaden içinde beyaz üzüm olan sepeti görse, hatıra gelmeyen yerden gelecek rızka delalet eder. Sepet görmek, ancak içindekini görememek ciğerde bulunan hastalığa delalettir. Ekmek sepeti görmek, o kimse için hem korkutucu hem de müjdeleyici kimseye delalet eder. Eğer sepetin içinde çokça aranan iyi şey varsa, müjde haberini getirene, eğer kötü şey varsa korkutucuya delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir