Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada gaz çıkarmak eğer kişi kendi evinde ise, ailesi arasında bir konuda uzun konuşma olacaktır. Ancak çıkan gaz pis kokuluysa, bu durumda rüya yorumcuları o kimsenin ailesinden kötü istekte bulunacağına yormuştur.

gaz cikarmaka min

Rüyada Gaz Çıkarmak Bulunulan Yere Göre Değişir

Bir kimse evinde abdest alıp, gaz çıkarıp sonra tekrar abdest alır. Bu durumda, ya bozduğu yemin için, kefaret öder ya da verdiği söz veya vadinde sebat edip yerine getirir. Ancak bir kimse abdestsiz gaz çıkarırsa ailesine kötü söz söyler veya kazandığı maldan hayır görmez.

Sessizce gaz çıkardığını gören kimseni sırları açığa çıkar. Elbette gizlenen bilgilerin ortaya çıkması ile şu da olabiliyor; içindeki kin, düşmanlık veya kıskançlık bu şekilde ortadan kalkmış olur. Bununla beraber bir kimsenin sıkıntı çekip, rahata kavuşacağına da delalet eder. Varsa borçlarını öder, rahata kavuşur. Ancak çıkan gaz kokulu olursa, ya baş ağrısına ya da kötü bir haber alacağına delalet eder.

gaz 1 min

Rüyada Sessiz Gaz Çıkarma Ne Anlama Gelir

Rüyada sessizce çıkan gaz, ağızdan çirkin ve kırıcı sözün çıkacağına delalet eder. Bir kimse bir dostunun veya tanıdığı kişinin çıkardığı gazı koklarsa. Bu durumda Rüya tabircisi, o kimseden üzücü veya kötü bir haber geleceğine delalet eder, der.

Topluluk içinde yellenen kişinin yeli, eğer sessiz ise, bu durumda eriştiği kişilerden etrafa keder yayılacaktır. Bir kimse namaz kılarken gazı çıkarsa, çıkan gaz kokusuz ise bu kimsede sıkıntılı durumdaysa. Yardım istediği kimseye yanlışlıkla hoş olmayan söz söyleyecektir ve ihtiyacı giderilmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir