Rüyada Çadır Görmek

Rüyada çadır görmek bir kimse için hayra delalet eder. Elbette çadır o kimse için kuruluyorsa kişinin mülke kavuşacağına delalettir. Ancak çadır kendisi için değil de tanıdığı için kuruluyorsa, mülkün sahibi rüyada görülen o kişi olur. Rüyasında çadır gören kişi, mülk sahibi olmaya haiz olmadığında ne olur. Bu durumda unvan sahibi kimselerce o kişiye maddi yardım yapılacağına da yorumlanır

Aynı zamanda rüyadaki çadır, o kimsenin yolculuğa çıkacağına da delalettir. Ayrıca o kişinin evleneceğine ve ev sahibi olacağı şeklinde de tabir edilir. Ne yazık ki rüyada çadır görmek kişinin vefatına da delalettir.

Çadırların çok fazla olduğunu görmek, o belde de bulutların fazla olacağını da gösterir. Yönetici konumunda bulunan kimse üzerine çadır kurulduğunu gördüğünde ise makamı yükselir. Ancak bu kimse komutansa, komutanlıktan memurluğa tayin edilir. Eğer bu kimse tüccar ise ticaret için yolculuğa çıkar, serveti artar. Bununla beraber şerefi yükselir aynı zamanda hizmetçilere nail olur.

Çok Fazla Çadırın Kurulu Olduğunu Görmek Neye Delalet Eder

Rüyada Çadır Görmek

Çadırının kurulu olduğunu gören kimse, kendi çadırının yanına beyaz bir çadır kurulduğunu görse hayra alâmettir. Bu kimse tövbe eden, hayrı söyleyip, şerri zemmeden bir kimse olur. Gökyüzünde geceleyin bizi aydınlatan ay, bir kimsenin çadırında görüldüğünde ise o kimse kadın ise genç delikanlıya âşık olur. Aynı zamanda bu kimse erkek ise zengin birinin hizmetçisine âşık olur.

Bununla beraber rüyasında kendisine çadır kurulduğunu gören kimse yaya asker ise, rütbeli ve aynı zamanda araçlı asker olur. Elbette komutan olmasına da delalet eder.

Rüyada Çadır Görmek Ama Beyaz Çadır

Rüyada gördüğümüz çadırların kime ait olduğu belli değilse, o beldede yerini bilmediğimiz şehitler var demektir.

Aynı şekilde çadırlar yeşil renkli ise de bu şekilde yorumlanır. Bir kimse bulunduğu çadırdan ayrılmak gayesiyle çıkarsa, o kimse memur ise görevden ayrılır, makam sahibi ise makamından indirilir.

Rüyasında kendi çadırını bozup, toplayan kimsenin ömrünün bittiğine delalet eder. Rüyada çadırcı görmek muhtemelen yapacağımız uzun yolculuğa delalettir. Bununla beraber çadırcıyı görmek bekâr kimsenin evleneceği şeklinde de yorumlanır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları