Rüyada Öpmek

Rüyada Öpmek bir kimsenin müşkülünün giderilmesine delalet eder. Aynı zamanda bu kimsenin düşmanı varsa ona galip gelir. Bir kimse rüyasında birini öper veya sarmaş dolaş olarak sarıldığında nasıl tabir ediliyor. Bunun yanında onunla şehvetle yatarsa o kimse maksadına nail olur. Elbette bu kimse şehvetten dolayı öptüğünde, öptüğü kişiden yardım görür. Bu yardım hem ilim de hem de sanat olabiliyor. Fakat şehvetsiz öperse, bu durumda öpülen kişi o kimseye iyilikte bulunacaktır. Ya da meşru bir şeyi öğretir veya müşkülünden dolayı ona yardım eder.

gece kari koca
Rüyada Sarmaş Dolaş Öpmek

Rüyada Bir Kimseyi Çocuk Öperse

Bir kimseyi rüyasında çocuk öperse, çocuğun babasıyla dostluk kurar. Buna benzer şekilde bir kimse hizmetçiyi öperse, evin sahibiyle, bir kadını öperse de kadının kocasıyla dostluk kurar. Bununla beraber memuriyette bulunan kimseleri öperse, onlara karşı sözü geçer onu dinlerler.

Eğer bir kimse çocuğun kendisini öptüğünü görürse bu durumda; çocuk buluğ çağına ermişse o kimseye çocuğun yapacağı iyiliğe delalettir. Çocuğunu iştiyakla öpen kimseye çocuğundan veya anasından;

  • Hayır
  • Mal
  • İyilik
  • Sevince erişir.
Kari Koca ve Cocuk
Rüyada Çocuğu Öpmek

Birini Gözünden Öpmek Nasıl Tabir Ediliyor

Bir kimse rüyasında birisinin onu gözünden öptüğünü görse o kimsenin evleneceğine delalet eder. Ancak birinin o kimsenin gözünden öptüğünü görürse bu hayır değildir. Zira kadınla erkek arasını yapan biri olacağına yorumlanır. O kimsenin tövbe edip Yaradan’dan korkması gerekir.

kadin ve cocuk hediye
Rüyada Yanağından Öpmek

Rüyada sevdiği kimsenin ağzından öpmek, gelecek paradır. Buna karşılık yanağından öpmek ise çalışarak kazanacağı para olarak tabir ediliyor. Rüyada bir kadını öpmek sevdiği kimseden gelecek selama delalettir.

Bir Kimse Yaşlı Kadını Rüyasında Öperse

Oysa yaşlı kadını öpen kimse yapacağın hatalı davranış veya işlerden dolayı, özür dileyeceği anlamına geliyor. Genç kimseyi öptüğünü gören kişi içki kadehi yani haram işleyeceği olarak tabir ediliyor.

Rüyada âlim biri kimsenin, güzel bir insanı öptüğünü görürse bu durumda o kimsenin Kur’an okuyacağı olarak tabir ediliyor.

Ancak bu kimse dünyaya düşkün ise dünya o kimseye yönelir. Rüyasında süslü bir kadını öpen kimse dul bir kadınla evlenecektir. Kadının malından faydalanır, hayra nail olur. Aynı zamanda süslü kadınla aynı yerde yatan kimse içinde aynı tabir yapılıyor.

Ölü Bir Kimseyi Rüyada Öpmek

Rüyada öpmek tabiri tanıdığı bir ölüyü öpen kimse değişik nimetlere kavuşur. Ölen kimsenin malından, ilminden veya sağken başladığı işten faydalanacağı şeklinde yorumlanır. Bu sayede ölen kimseyi hayırla yad edip onun için hayırda bulunmaya delalettir.

Eğer bir kimse tanımadığı bir ölüyü öperse, ummadığı veya bilmediği bir yerden mal veya para gelir

Ancak rüyasında tanıdığı veya yabancı bir ölüyü şehvetle öpmek hacetine ve çok istediği bir şeye kavuşur. Bununla beraber bir kimse hasta olduğu halde bir ölüyü öperse o kimsenin yakın zamanda vefat edeceği şeklinde tabir ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir