Rüyada Genç Adam Görmek

Genç Adam

Rüyada görülen genç adam, o kişinin düşmanını simgeler. Eğer o rüyada görülen adam beyaz tenli olursa gizli düşmandır. Ancak adam esmer olursa zengin bir düşmandır. Fakat teni kırmızıysa yaşlı düşmana delalettir. Mübarek bir soydan olursa emin bir düşmandır. Rüyadaki düşman köylü olursa, kaba ve hoyrat bir düşmandır. Yapılı ve tanımadığı birisi ise, kuvvetli aynı zamanda çetin bir düşmandır.

Eğer rüyada görülen kimse tanıdığı birisi ise onun düşmanlığı gördüğü kuvvettedir. Eğer zayıf olursa uyanıklığındaki hali gibidir. Rüyada gencin arkasına geçip ittiğini görebilir. Bu kimse böyle durumda düşmanına karşı zafer kazanır. Eğer arkasından genç bir adamın geldiğini görse, bu durumda düşmanı ona zafer kazanır.

Bir kimse rüyada tanımadığı genç bir adama düşmanlık eder. Bu durumda kendisi için halkın korktuğu düşmanı ortaya çıkar. Eğer gördüğünde onu sevdiyse, bu durumda o kimse için halkın sevdiği bir düşman zuhur eder.

Rüyada Görülen Gencin Kendisini Dövüşte Yenerse

Bir kimse rüyada gençlerden bir adamın kendisine bakıp, yukarıdan aşağıya süzdüğünde nasıl yorumlanır.  Böyle durumda o genç adam rüya sahibine galip gelen bir düşmandır. Çünkü o, onun yenmiştir.

İhtiyar bir kimse rüyasında gençleştiğini görse, ona büyük bir musibet isabet eder.

Rüyada görülen baliğ olan bir genç, düşmanı simgeler. Çünkü genç, buluğa erdiği vakit kendisine emir veren kimsenin sözünü dinlemez.

Genci rüyada görmek, hileye veya yaramaz bir düşmana delalettir. Hareket, kuvvet ve cehaletin galebe çalmasına, ayrıca nimete şükretmeye de delalettir.

Ayrıca belirtelim ki gördüğümüz rüyalarımızı her kese anlatmamamız gerekir. Rumuzlu yani şeytani olmayan rüyalar, görüldüğünden farklı anlama da gelebilir. Unutmayalım ki rüyamız yorumlandığı gibi çıkabilir. Bu sebeple rüyalarımızı iyi niyetli ve doğru kimselerle paylaşmamız doğru olur.

Rüyada Kelebek Görmek

Rüyada Kelebek Görmek, öncelikle kelebek evladın kısa ömrüne delalet eder. Kelebeklerin ışıksız ortamda görmek ecelin…
Devamını Oku

Cam Boyama

Cam Boyama Etkinliği nasıl yapılır. Gerekli malzemelerimizi hazırlayarak işe başlayabiliriz. İnce motor becerisi için ideal…
Devamını Oku

Rüyada Karasinek Görmek

Rüyada Karasinek Görmek Karasinek görmek hayra yorulmaz. Küfür etmeye, zayıflığa, tembelliğe ve alçakça davranışa delalet eder.
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları