Rüya TabiriEFGH - Başlayan Rüyalar

Rüyada Genç Adam Görmek

Rüyada görülen genç adam, o kişinin düşmanını simgeler. Eğer o rüyada görülen adam beyaz tenli olursa gizli düşmandır. Ancak adam esmer olursa zengin bir düşmandır. Fakat teni kırmızıysa yaşlı düşmana delalettir. Mübarek bir soydan olursa emin bir düşmandır. Rüyadaki düşman köylü olursa, kaba ve hoyrat bir düşmandır. Yapılı ve tanımadığı birisi ise, kuvvetli aynı zamanda çetin bir düşmandır.

Eğer rüyada görülen kimse tanıdığı birisi ise onun düşmanlığı gördüğü kuvvettedir. Eğer zayıf olursa uyanıklığındaki hali gibidir. Rüyada gencin arkasına geçip ittiğini görebilir. Bu kimse böyle durumda düşmanına karşı zafer kazanır. Eğer arkasından genç bir adamın geldiğini görse, bu durumda düşmanı ona zafer kazanır.

Bir kimse rüyada tanımadığı genç bir adama düşmanlık eder. Bu durumda kendisi için halkın korktuğu düşmanı ortaya çıkar. Eğer gördüğünde onu sevdiyse, bu durumda o kimse için halkın sevdiği bir düşman zuhur eder.

Rüyada Genç Adam Görmek

Bir kimse rüyada gençlerden bir adamın kendisine bakıp, yukarıdan aşağıya süzdüğünde nasıl yorumlanır.  Böyle durumda o genç adam rüya sahibine galip gelen bir düşmandır. Çünkü o, onun yenmiştir.

İhtiyar bir kimse rüyasında gençleştiğini görse, ona büyük bir musibet isabet eder.

Rüyada görülen baliğ olan bir genç, düşmanı simgeler. Çünkü genç, buluğa erdiği vakit kendisine emir veren kimsenin sözünü dinlemez.

Genci rüyada görmek, hileye veya yaramaz bir düşmana delalettir. Hareket, kuvvet ve cehaletin galebe çalmasına, ayrıca nimete şükretmeye de delalettir.

Ayrıca belirtelim ki gördüğümüz rüyalarımızı her kese anlatmamamız gerekir. Rumuzlu yani şeytani olmayan rüyalar, görüldüğünden farklı anlama da gelebilir. Unutmayalım ki rüyamız yorumlandığı gibi çıkabilir. Bu sebeple rüyalarımızı iyi niyetli ve doğru kimselerle paylaşmamız doğru olur.

Âşıklar Köprüsü

Âşıklar Köprüsü karanlık gecede parlayan bir yıldız gibidir. Ukrayna’nın Harkov şehrinde bulunan bu nadide eser;…

Devamını Oku

Kozalak Etkinliği

Kozalak etkinliği oldukça faydalı oluyor. Zira çocukların ince motor gelişimi sağlanıyor. Teknoloji ve ödevlerden başını…
Devamını Oku

ismail gültekin

Pandami döneminde eve kapanmayla içerik yazarlığı eğitimiyle tanıştım. Blok yazarlığı, içerik yazarlığı ve içerik uzmanlığı konusunda online eğitimimi tamamladım. Eğitim ve araştırma ikilisiyle yeni ufuklara yelken açmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir