Rüyada Genç Adam Görmek

Rüyada görülen genç adam, o kişinin düşmanını simgeler. Eğer o rüyada görülen adam beyaz tenli olursa gizli düşmandır. Ancak adam esmer olursa zengin bir düşmandır. Fakat teni kırmızıysa yaşlı düşmana delalettir. Mübarek bir soydan olursa emin bir düşmandır. Rüyadaki düşman köylü olursa, kaba ve hoyrat bir düşmandır. Yapılı ve tanımadığı birisi ise, kuvvetli aynı zamanda çetin bir düşmandır.

Ruyada Genc Gormek Resim min

Eğer rüyada görülen kimse tanıdığı birisi ise onun düşmanlığı gördüğü kuvvettedir. Eğer zayıf olursa uyanıklığındaki hali gibidir. Rüyada gencin arkasına geçip ittiğini görebilir. Bu kimse böyle durumda düşmanına karşı zafer kazanır. Eğer arkasından genç bir adamın geldiğini görse, bu durumda düşmanı ona zafer kazanır.

Bir kimse rüyada tanımadığı genç bir adama düşmanlık eder. Bu durumda kendisi için halkın korktuğu düşmanı ortaya çıkar. Eğer gördüğünde onu sevdiyse, bu durumda o kimse için halkın sevdiği bir düşman zuhur eder.

Rüyada Genç Adam Görmek

Bir kimse rüyada gençlerden bir adamın kendisine bakıp, yukarıdan aşağıya süzdüğünde nasıl yorumlanır.  Böyle durumda o genç adam rüya sahibine galip gelen bir düşmandır. Çünkü o, onun yenmiştir.

Ruyada Genc Gormek min

İhtiyar bir kimse rüyasında gençleştiğini görse, ona büyük bir musibet isabet eder.

Rüyada görülen baliğ olan bir genç, düşmanı simgeler. Çünkü genç, buluğa erdiği vakit kendisine emir veren kimsenin sözünü dinlemez.

Genci rüyada görmek, hileye veya yaramaz bir düşmana delalettir. Hareket, kuvvet ve cehaletin galebe çalmasına, ayrıca nimete şükretmeye de delalettir.

Ayrıca belirtelim ki gördüğümüz rüyalarımızı her kese anlatmamamız gerekir. Rumuzlu yani şeytani olmayan rüyalar, görüldüğünden farklı anlama da gelebilir. Unutmayalım ki rüyamız yorumlandığı gibi çıkabilir. Bu sebeple rüyalarımızı iyi niyetli ve doğru kimselerle paylaşmamız doğru olur.

Rüyada Köle Olmak

Rüyada köle olmak hayırdır. Bunun yanında bazı tabirciler zulmet olarak da yorumlar. Görülen rüyanın yeri…
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir