Rüyada Doğurmak veya Doğmak

Rüyada doğurmak veya doğmak şeklinde gördüğümüz rüya nasıl tabir ediliyor. Amir konumunda bir kimse; rüyada hanımının hamile olmadığı halde, erkek çocuk doğurduğunu görse büyük zenginliğe kavuşur. Bunun yanında rüyada erkek çocuk doğuran kimsenin; kız çocuğu olur. Buna karşılık kız çocuk doğuran kimsenin ise erkek çocuğu olur.

Rüya tabircileri kız çocuğu doğurmayı üzüntüden kurtulmaya delalettir şeklinde tabir eder. Buna karşılık erkek çocuk doğurmayı da üzüntü ve kedere düşeceği şeklinde tabir ederler. Elbette gördüğümüz rüyanın tabiri bulunduğumuz yere ve konuma göre değişir. Rüyada doğurmak veya doğmak konusunda rüya tabircileri farklı görüştedir.

Bebek ve Anne min
Rüyada Doğurmak

Rüyada Doğurmak veya Doğmak

Hasta bir kimse, rüyada annesinin kendisini doğurduğunu görse o hastanın vefatına delalettir. Zira yeni doğan çocuğumuzu da vefat eden kimse gibi beze sararız.

Annesinin kendisini doğurduğunu gören kimse:

  • Sanat erbabı
  • Fakir bir kimse
  • Zengin bir kimsenin olması durumuna göre rüyaları farklı şekilde tabir ediliyor.

Bu rüyayı sanat erbabı gördüğünde, işini yapmaya bir takım manilerin çıkacağına delalet eder. Ancak aynı rüyayı gören kimse fakir biriyse kendine bakacak, yardımcı olacak bir kimseye kısa zamanda kavuşur. Fakat bu rüyayı gören kişi zengin ise rüyasının tabiri farklıdır. Zengin kimse zevk ve eğlence yüzünden servetini kaybeder. Aciz hale gelir. Bu yüzden o kimseye vasi tayin ediliyor. Zira bu gibi kimseler çocuk gibidir, kendi kendini idareden acizdir.

Ruyada Dogurmak min
Rüyada annesinin doğurduğunu görmek

Anasının kendisini doğurduğunu gören kimse kadın ise onun çocuk doğuramayacağına delalettir. Bununla beraber bu rüyayı gören kişinin hanımı hamile ise o kimse erkek çocuk doğurur. Ayrıca bu rüyayı gören kişi hizmetçi konumundaysa: hata ve kusuruna karşılık ev sahibi ona iyi muamele edip, her konuda yardımcı olur. Ayrıca tabirciler bu rüyayı gören kimsenin mahkemelik bir durumu varsa, sunacağı delillerin kabul edilmeyeceği anlamına gelir.

Bir Kimse Ağzından Doğurduğunu Görse

Bir kadın, çocuğunu ağzından doğurduğunu görse o kadının kısa zamanda vefat edeceği ne yorumlanır. Ayrıca rüyada kız doğurmak hapisteki bir kimsenin üzüntüsünden kurtulacağı şeklinde tevil ediliyor. Buna karşılık erkek bir kimse rüyasında erkek çocuk doğurduğunu görse hastalığa yakalanır. Bu rüyayı gören kimse üzüntü ve sıkıntı içinde bir kimse ise bu sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacaktır. Ayrıca düşmanı varsa ona karşı da galip gelir. O kimseye kötü huylu bir kadın musallatsa. O kimse kendisine musallat kötü huylu kadından kısa zamanda uzaklaşır. Bunun yanında o kimse; kız çocuk doğurduğunu görse her türlü sıkıntısından kısa zamanda kurtulacaktır.

Kedi min
Rüyada Kedi Doğurmak

Topluluk içinde onun neslinden makam, mevki sahibi büyük bir kimse gelir. Ancak bir kimse hayvan doğursa ve doğurduğu hayvan kedi olursa, doğan o çocuk büyüdüğünde hırsız gibi kötü bir fiile duçar olur.

Rüyada Erkek Çocuk Doğuran Kadın

Rüyada erkek çocuk doğuran kadın ferahlığa kavuşur bunun yanında sevinç müjde ve sıkıntıdan kurtulup rahata çıkmaya yorumlanır. Bununla beraber kadın, kız çocuk doğursa izzet, şeref, ucuzluk, bolluk içinde sevinç ve rızık genişliğine de yorumlanır.

Iflas Etmek min
Rüyada Fakir Olmak

Rüyada doğum yapan kimse fakir ise zengin olur buna karşılık zengin ise üzüntü ve sıkıntıya düşeceğine de yorumlanır. Bununla beraber bekar ise kısa sürede evleneceğine de delalet eder. Evliyse de hanımı doğum yapacaktır. Başka kimselerin bu rüyayı görmeleri hastalanacaklarına delalet eder. Hasta bir kimsenin çocuk doğurması vefatına delalet eder . Ancak fakir, sıkıntı içindeki kimselerin doğurduğunu görse bu sıkıntılardan kurtulacağı şeklindedir. Ticaret erbabının bu şekilde rüya görmesi o kimsenin mallarının gideceği şeklinde açıklanır. Yatılı misafir varsa misafirin gideceği; bakmakla yükümlü akrabası varsa da vefat edeceğine delalet eder.

Tazarruda Bulunmak min
Rüyada Niyazda Bulunmak

Rüyada hamile olduğu gören kişinin üzüleceğine delalet eder. Sıkıntı ve üzüntüsünden kurtulmak isteyen kimse; inleyerek Yaradan’a niyazda ve istekte bulunur. Bir kimse rüyada kız çocuğunun olduğunu görse; bu durumda o kişi çevresindeki kişilere borçlanır. Bunun yanında kızının öldüğünü ve ona mezar kazdığını gördüğünde ise o kimse borcunu öder.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top