Rüyada Vedalaşmak Görmek

Vedalaşmak bir kaç şekilde tabir ediliyor. Rüyada Vedalaştığını gören kimsenin makam ve mevkiini kaybedecektir, şeklinde yorumlanır. Bununla beraber kocasının eşini bırakıp, eşinden boşanacağına delalet eder. Tabirciler, ilaveten hastalıkla uğraşan kimsenin yakında vefat edeceği de belirtiyor.

Hayatla Vedalasmak min
Rüyada Vedalaşma Görmek

Bununla beraber rüya gören kimsenin bulunduğu, yaşadığı yeri değiştirip, başka yere taşınacağı da söylerin. Aynı zamanda rüyayı gören kişi mesleğini bırakıp, başka iş tutacaktır.

Rüyada Hanımına Veda Ettiğini Gören Kimse


Rüyada eşiyle vedalaştığını gören kişinin, bir sebeple hanımından boşanacaktır. Bazı rüya tabircileri de demiştir ki, rüyada vedalaşmak, veda edenin kimsenin ölmesine yada sebepsiz yere yada bir sebeple eşinden boşanacağına delalet eder.
Vedalaşmak, bazen de ticaretle uğraşan iki ortağın yakın zamanda, ortaklığının bozulacağına delalettir. Ayrıca makam sahibi bulunan bir kimsenin, amiri tarafından azledilecektir, şeklinde tabir ediliyor. Elbette bazı tabirciler ticaretle meşgul bulunan tüccarın, ticaretinde zarara uğrayacağına da delalet eder.

Vedalasmak min
Rüyada Birçok Anlamı Vardır


Oysaki bazı tabirciler, rüyada vedalaşmanın güzel olduğunu da iddia eder. Rüya tabiri yapan kimseler, bu sebeple vedalaşmayı iki şekilde yorumluyor. Rüyayı gören kimse, tüccar ise kazancının artacağı, memur ise alındığı görevine yeniden döneceği şeklinde tabir ediliyor. Aynı zamanda hastalıktan yatan kişinin de hastalığının iyileşeceğine delalet eder. Çünkü tevdi yani vedalaşmak kelimesi veda lafzından geliyor. Oysaki kelime ters döndüğünde ade olur ki bu da dönmek demektir.

Rüyada Vedalaşmak Bazen Hayırlıdır


Bazı tabirciler, rüyada veda etmeyi, duyan ve söyleyen için hayırlı değildir de demiştir. Çünkü insanların vedalaşarak, bir birinden ayrılmaları uyku vaktindedir, denir.

Hanimindan Vedalasmak min
Rüyada Vedalaşma Görmek


Vedalaşmak, nişanlı kimsenin nişanını bozarak, o kimse ile evlenmekten vaz geçeceği şeklinde tabir ediliyor. Aynı şekilde ortak olarak ticaret yapanların ticaretini bozulacağına, bununla beraber hasta kimsenin de vefat edeceğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir