Rüyada Düğümlemek

Rüyada düğümlemek zor bir şeyin kolaylaşacağına delalet ediyor. Ancak bir şeyi rüyamızda düğümlemeye çalıştığımız halde düğümleyemiyorsak o işimizin zorlaşacağına delalet ediyor. Rüyada düğümle uğraşmak yapmaya çalıştığımız işlerimizin zamanla zorlaşacağına delalet ediyor. Bunun yanında rüyada attığımız düğümü çözdüğümüzü görmemiz ise işimizin kolaylaşacağı şeklindedir. Veya istediğimiz, çok arzu ettiğimiz bir şeyin veya sıkıntı çektiğimiz bir olayın kolaylıkla çözüleceğine de delalet ediyor.

ip dugumlemek min
İp Düğümlemek

Rüyada Düğümlemek Nasıl Yorumlanır

Rüyada bir şeyi düğümlemek o kimsenin nikâhının kıyılması şeklinde tabir ediliyor. Ancak kadın ise ziynet eşyası olarak inciden bir gerdanlık sahibi olmaya da delalet ediyor. Bir kimse ticaret erbabı ise ve rüyasında gömlek düğümlediğini görse kısa zamanda yapacağı ticaret sözleşmesini ifade ediyor.

Buna karşılık kalın ip, yani urganı rüyada düğümlemek ise o kimsenin insanlara borçlanacağı şeklindedir. Ayrıca o kimsenin düğümlediği mendil ise doğru ve çalışkan hizmetçisinin olduğuna veya olacağı şeklindedir. Eğer bir kimse rüyasında altına giydiği iç çamaşırına düğüm atarsa nikâhlanacağı şeklinde tevil ediliyor. İpliği düğümlemek ise o kimsenin memuriyete veya ticaret yapıyorsa ticaretinin kuvvetleneceğine de delalet ediyor.

sozlesme imzalamak min
Sözleşme İmzalamak

Rüyada Urgan Düğümlersek Nasıl Yorumlanır

Eğer rüyamızda kalın bir ipi, yani urganı veya normal bir ipi ya da kese şeklinde bir eşyayı düğümlersek nasıl yorumlanır. Eğer attığımız düğümü çözmeye çalıştığımız halde çözemezsek hayra yoramayız. Elbette bizim attığımız düğümü tanımadığımız bir kimsenin çözdüğünü görmemiz de pek hayra yorulmuyor. Böyle bir durumda makam sahibi kimsenin bize sıkıntı vereceği anlamına geliyor.

Buna karşılık attığımız düğümü uğraşarak kendimiz çözersek bu bizim için hayırdır. Böyle durumda içinde bulunduğumuz keder ve sıkıntıdan Hz. Allah’ın hatıra gelmedik şekilde yardımıyla kurtuluruz.

Rüyada gördüğümüz düğümeler çoğunlukla ticaret için yapacağımız anlaşma ve sözleşmelere delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir