Rüyada Testi Görmek

Rüyada testi görmek nasıl yorumlanır. Eğer testi topraktan yapılmışsa, bu kimsenin kendisine itimat edilir bir hizmetçisinin olacağına delalettir. Aynı zamanda bu kimsenin eline mal da geçeceğine delalettir. Bu testiden su içmek helâl mal ve temiz yaşantıdır.

Rüyada Testi Ömre Delalet Eder

Testide bulunan suyun yarısını içtiğini görenin ömrü yarılanmıştır. Bir kimsenin az veya çok testiden su içmesi ömrünün çoğunun gitmiş olması olarak tabir edilir. Oysaki suyun tamamını içtiğini gören kimsenin ömrünün tamamı tükenmiştir. Testi yanında diğer çanakların tabiri de böyledir.

Rüyada Testi Görmek


Rüyada testi gören kimsenin su içtiği testinin boğazı dar ise o kimse bir cariye ile nefsini tatmin etmek ister.

Rüyada Testinin Düşüp Kırıldığını Görmek


Bir kimse testinin yanında suyla dolu olduğunu görse ancak testi düşüp kırılırsa. Bu durumda suyun bir miktarı kalırsa, o kimsenin hanımı hamile olur ve kendisi vefat eder. Ayın zamanda çocuğu da geride yetim kalır.

Su Testisi min


Denilmiştir ki; Rüyada görülen testi, hanım, hizmetçi ve köledir. Zeytinyağı, bal ve sütle dolu görülen testi, dünya ehli için yerde arpa, buğday hükmündedir. Bunun yanında rüyada görülen gömülü kap ve kacakların tabiri de böyledir.
Rüyada testi görmek çalışan hanıma delalet eder. Ancak testi bakırdan yapılıyorsa, anlayışlı bir hanıma delalet eder. Şarap testisi görmek hayırlı bir kadına delalet eder. Bundan dolayı şarap testisinden su içtiğini gören kimse hayırlı bir kadınla aile kurar.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top