Rüyada İnsan Vücudu Görmek

Insan Vucudu min
İnsan Vücudunu Semiz Görmek

Rüyada insan vücudu görmek bir kaç şekilde yorumlanır. Vücudun temiz ve kuvvetli olması görüldüğünde dininin kuvvetli ve dirayetli olması şeklinde tabir ediliyor. Oysa cesedinin yılan cesedi gibi olduğunu görmek ise her kim için düşmanlık besliyorsa onu aşikara vuracağına delalettir.


Bir kimse eti yenen koyun, keçi gibi ahır hayvanında bulunan kuyruğun kendisinde olduğunu görmek bir kimsenin çocuğunun olacağına yorumlanır. Aynı zamanda hayvancılıkla geçimini de sağlayacaktır.

Rüyada İnsan Vücudunun Demirden Olduğunu Görmek


Cesedinin demir veya balçık çamurdan olduğunu görüldüğünde ise kişinin vefatının yaklaştığı söylenir. Bununla beraber bedene zarar vermeyen ve bedende çirkin durmayan bir fazlalıkta varsa. Bu durumda o kimsenin sahip olduğu nimet artacak veya bereketlenecektir.

Insan Vucudu Camur min
Vücudu Çamurdan Görmek


Tırnağı ile ölmüş bedenini kazıdığını gören kimsenin, maddi durumu zora girecektir. Bir kimse maddi zorluktan dolayı akrabalarından maddi destek ister. Fakat bu isteğinde akrabalarından zorluk görür. Vücudunda uyuz olduğunu ancak kaşımasına rağmen gitmediğini gören kimsenin durumu zordur. Ehli ve akrabasından gelecek sıkıntı ve meşakkate habercidir. Fakat uyuzunun kaşınmasına karşılık kaşıdığında kaşıntı geçer ve huzur bulur. Bu durumda ise bu kimsenin büyük hayra kavuşacağına delalettir.

Rüyada Vücudu Büyük ve Semiz Görmek


Rüyada görülen vücudun büyük ve semiz olması şeref ve zenginliğe delalettir. Bunun yanında bir kimsenin vücudunun zayıf ve çelimsiz olması ise ilim eksikliğine ve fakirliğe delalettir. Bir de sevmediği bir kimse ile bir araya gelip oturacaktır şeklinde söylenir.

Insan Vucudu Celimsiz min
Vücudu Çelimsiz Görmek


Rüyada görülen ceset bir kimsenin elbisesine, zevcesine , evine ve evladına yorumlanır.
Cesedin güzelliği, temizliği kimsenin halinin güzelliğine yorumlanır. Oysa ki zayıf ve renginin soluk olması o kimsenin kötü hallerine de delalettir.
Rüyada insan vücudu görmek ve bunun semiz olması kaderinin yüceliğine, aynı zamanda düşmanına karşı galip geleceğine de delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir