Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada Tuvalet

Rüyada tuvalet gören kişi, rahatlığa kavuşur aynı zamanda hem bedenen hem de zihnen temizdir. Tuvalette kimseler yalnızdır, o yüzden buraya yalnızlık evi de denir. Rüyada kendi tuvaletinin veyahut da bulunduğu yerdeki tuvaletin taştığını görse. Bu kimse evliyse, hanımının hamile kalacağına delalet eder. Bunun yanında eve yeni bakıcı veya hizmetçi alınacağı şeklinde de yorumlanır. Bazı rüya tabircileri ise rüyayı farklı şekilde yorumlar. O kimsenin çoğalan malını harcayacağını bu şekilde servetini azaltacağına söyler.

Geniş Tuvalet

Rüyada Tuvalet Görmek Neye Delalettir

Rüyada tuvalet görmek bazen hayra yorulmuyor. Rüya sahibinin sıkıntıya düşeceğine veya aile efradının bu nedenle kederleneceğine de delalet eder. Buna rağmen çok çalışıp gayret etse de nafakaları azalacaktır. Aynı zamanda tuvalet görmek o kimsenin ticaret yapıyorsa, malını koyduğu depo ve dükkanına delalettir.

Dar Tuvalet

Bir kimse tahta parçası ile tuvalet kuyusunu karıştırdığını gördüğünde nasıl yorumlarız. Bu durumda o kimsenin evine dul kadının misafir olacağı şeklinde yorumlanır. Bunun yanında tuvalet kuyusunun taşmadan dolduğunu gören kimsenin hanımı hamile kalır. Fakat bir kimse tuvalet kuyusuna bırakıldığını görürse, hayra alamet değildir. O kimseye işinde hile yapılarak, hakkı yenecektir.

Oysa bir kimse tuvalet kuyusuna değil de tuvaletin içine kapatıldığın da ise o kişinin vefat edeceği şeklinde yorumlanır. Bununla beraber rüyada tuvalet kuyusunu derin şekilde görmek ise hanımının o kişinin her gizli işini bilmesine delalettir.

Rüyada Tuvaletin Taşması ve Kokması

Rüyasında tuvaletten taşan şeyi yediğini gören kimse bağışlayıp hediye ettiği veya verdiği sözden döneceğine delalettir. Zira verilen sözden dönmek kötü bir davranıştır. Kendisine güvenip bir yola giren kimsenin çekeceği mahcubiyet ve sıkıntı çok fazla olur. Buna karşılık tuvalet taşıp etrafını kirletmesi aynı zamanda kokusu olmazsa bu hayırdır. Rüya sahibi için hayırlı bir şeyin olacağına delalettir. Fakat bazen de sıkıntıya girmese de isteğinin olamayacağı şeklinde de yorumlanıyor. Bunula beraber verdiği hediyeden dönmek yerilmiştir. Hatta kusmuğunu yemek gibi çirkin bir fiil olduğu ifade edilir. Velev ki kustuğunu yiyen kimse haram mal yer şeklinde yorumlanır.

Eski Tuvalet

Bazı alimler tuvalet görmeyi o kimsenin hanımına delalet eder şeklinde yorumlar. Eğer rüya sahibinin gördüğü tuvalet hem geniş aynı zamanda temizse, bu durumda o kimsenin hanımı iyi geçimlidir. Burada tuvaletin temiz olması hanımının iyi halli biri olduğudur. Buna karşılık tuvaletin geniş olması hanımının itaatkar olmasını simgeler. Elbette tuvaletin kokusunun olmaması ise hanımının iyi olarak anılıp, başkaları tarafından övülmesine delalettir.

Ancak rüyasında tuvaleti dar, pis kokulu ve oturacak yeri yok şeklinde görüyorsa, o kimsenin hanımı eşinden nefret ediyordur. Araları hoş olmayıp geçimleri sorunludur. Bunun yanında tuvalet sadece kokuyorsa o kimsenin hanımı sivri dillidir. Gönül kırcı olması hasebiyle o kimsenin hanımının kötü şöhret bulacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları