Rüyada Cimri Olmak

Rüyada cimri olmak şerre delalet eder. Ne yazık ki bir kimsenin doğru olmayan, yanlış bir iş yapacağına da delalet eder.

cimri cüzdanı
Cimri Cüzdanı

Rüyada Kendini Cimri Gören Kişi Yerilir Mi?

Rüyada kendini cimri olarak gören kişi, tedavisi olmayan, sıkıntı veren bir hastalığı duçar olacağına hükmolunur. Oysa bazen rüyada cimrilik, insanı Cehenneme yaklaştıran amelinin olduğunu da vurgular. Ayrıca insanlar arasında nifakçılık yapacağına da delalettir.

Aynı zamanda rüyada cimri olduğunu gören ev halkının ihtiyaçlarından kısıntı yapacağına, bundan dolayı ev halkının telef olup dağılacağına işaret etmişlerdir. Bununla beraber yermek ve yerilmek olarak da tarif edilir.

Rüyada Cimrilik Yerilmeye Delalettir

Rüyada kendinin cimri olduğunu veya çevresine karşı cimrilik yapığını görmek, insanlar tarafından yerileceğine delalettir. Bu minvalde, rüyada yerildiğini gören kimse de dünyada cimrilik yapar.

Rüyasının kötü olduğuna kani olan kimse, Rüyasında bol miktarda mal dağıttığını görürse. Bu durumda o kişinin ecelinin yaklaştığına hükmolunur. Bunun yanında rüyada sevdiklerini gören kimse. Gönül hoşluğuyla, sevdiklerine mal dağıtırsa, bu kimseye beklemediği yerden nimet gelir. Aynı zamanda hayatı Hayır üzerinedir.

Her halükarda zemmedilen, kötülenen, sıkıntı ve üzüntü şeklinde yorumlanan cimrilikten kaçmalıyız. Öyle bir kaçmalıyız ki, rüyamıza dahi gelmeye cesaret edemesin. Nasıl ki cömertlik faziletse buna karşılık cimrilik de o nispetle zelil olmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları
ÇOCUKLARLA KISIR YAPIMI Çikolata Kaplı Muz Çubukları