Rüyada Süt Emmek

Rüyada Süt Emmek nasıl tabir edilir. Tanımadığı bir kadından süt emmek, ihtiyaç sahibi olmaya, yetim kalmaya delalettir. Bu kimsenin ya mizacı değişir ya da bir şekilde sıkıtı çekip telef olur.

Kadının, rüyasında bir kişiyi emzirmesi hayra yorulmuyor. Bu kimseye dünya kapıları kapanır yada yardımcı olacakların hapsine delalettir.

Rüyada süt emmek

Zira kadını emen çocuk memeyi bırakana kadın esir gibidir. Çünkü çocuğu emziren kadın hareket edemez ve sabit beklemek zorundadır. Elbette bu tabirde sütü emen kimse;

  • Çocuk
  • Büyük erkek
  • Kadın olması rüya tabirini değiştirmez.

Rüyada Süt Emmek

Sütten kesilen bir çocuğu rüyamızda emzirirsek. Bu rüyamızın tabiri nasıldır. Bazı tabirciler bunun için: o kişi hapsolur ya da hastalanır, şeklinde tabir ediyor. Bunun yanında umut edip beklentisi varsa bunlar için de yüzüne kapa kapanır.

Bunun yanında bu rüya gören kadın; hamile ise hayırlısı ile hamileliğinden kısa zamanda kurtulacaktır. Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirse ve çocuktan emse bu hayır değildir. Zira o kimse sıkıntı ve meşakkate duçar olur. Ancak belli süre sonra Hz. Allah Teâlâ Hazretleri o kimseyi bulunduğu zor durumdan kurtarır. Rüyada süt emmek farklı şekilde de tabir ediliyor.

Kimseyi emzirmediği halde iki memesinde de süt biriktiğini gören kimse için rüya tabiri şu şekilde yapılıyor. O kimse dünyaya sırt çevirdiği haldeyken, zamanla tekrar dünyaya ve dünyalığa meyleder, şeklindedir. Eğer bu halde birini emzirirse ne emen ne de emziren için hayır vardır.

Bir kadın rüyada kendisinden bir erkeğin emdiğini görse nasıl tabir ederiz. Bu durumda o erkek emdiği süt kadar kadının malından alacaktır. Oysa ki kadın o erkekten razı değildir. Ayrıca bir kimse kadınların etrafında dolanıp onları memelerini emse ancak süt çıkmasa; o kimse abartılı şekilde çocukları öpüyordur. Süt besleyicidir. Bu nedenle hasta bir kimsenin rüyasında süt emmesi iyileşeceğine delalettir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top